Poslední říjnový víkend nám bylo ctí uspořádat poslední – 7. závod seriálu RC OFF ROAD Trial Morava 2016 a vyhlášení celkových výsledku letošního kláni. Již v pátek navečer přijela bez mála desítka závodníku. Při soudku piva a dobré pálenky se probrala spousta modelářské problematiky a možná i politiky. Velký úspěch měly naše kamiony. Jezdily prakticky nepřetržitě až do 3 hodin ranních.

Hlavní dění se konalo v sobotu. Ráno se nejdřív připravily jednotlivé sekce, závodnici se zaregistroval a začal závod . Po 14 hodině se pak vyhlásily výsledky 7. závodu a následovala pauza. Na řadu přišla vnitřní část naší arény. Na koberci kralovaly opět naše kamiony, ale ukázaly se i „čtyřiadvacetiny“ z Ludgeřovického klubu, či drifty. Stranou nebyla ani naše Rumunská vesnička. Večer proběhlo slavnostní vyhlášení celkových výsledku letošního kláni. Pohár konstruktéru, nejlepší junior, nejlepší žena, mistr trial Morava 2016,.. Celkovým vítězem se stal Ondřej Košťál toho času Brňák a že to pak pěkně schytal šampáněm!

Velká většina zúčastněných vší odjela a znova zůstala necelá desítka účastníku do neděle, V přátelském kruhu se probralo možné i nemožné, závodilo se s kamiony, bylo prostě super.

Díky všem za účast! Potěšila nás účast Pražáku, Plzeňáku a dalších z tam těch dalekých končin.

Foto z akce: